O akci

Sokolovský čtvrtmaraton pořádá Městský dům kultury Sokolov. První ročník se konal v roce 2014. Dnes je závod součástí velkolepé předprázdninové události Hurááá, prázdniny, která se každoročně v Sokolově koná poslední víkend v červnu. Vše vrcholí Mezinárodní soutěží ohňostrojů v areálu Bohemia. Kdo před letními prázdninami najde cestu do Sokolova, neudělá chybu.

Čtvrtmaraton

Běžecký závod je vyhledávanou sportovní událostí v regionu. Převážně rovinná trasa o délce 10,5 km vede přírodou i středem města. Závodníci si tak mohou užít podporu přihlížejících fanoušků i náhodných kolemjdoucích v centru. Hlavní závod je pro ženy i muže s doporučenou dolní věkovou hranicí 16 let. Po registraci obdržíte e-mail s pokyny k internetové platbě. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. Součástí startovného je číslo s integrovaným čipem, který účastník obdrží před závodem. Každý závodník navíc získá tričko s oblíbeným motivem závodu. Start v 11 hodin.

Startovné 150 Kč
Sokolovský čtvrtmaraton registrace

Stezka skřítka Sokolníčka

Součástí Sokolovského čtvrtmaratonu bude nová akce pro děti „Stezka skřítka Sokolníčka“. Děti se vydají po stopách ptačích peříček napříč areálem Bohemia. Čekají na ně stanoviště se skřítky, kterým děti mohou pomoci různými úkoly. U skřítka Zemědělce budou například pomáhat sázet zeleninu, u Kytičkových skřítků jistě pomohou s květinami, skřítci Sportovci si s dětmi zasportují. Na konci zábavné trasy děti potkají samotného skřítka Sokolníčka. Všechny děti za svou snahu získají odměnu v podobě balíčku sladkostí a drobností pro radost. Počet dětí na trase je omezený, proto doporučujeme registraci. Před vyplněním registračního formuláře se ujistěte, že vámi vybraný startovací čas je volný. Start ve 12 hodin.

Registrace jsou uzavřené

Dovolujeme si upozornit, že startovací časy jsou orientační

PROPOZICE

Start, cíl Sokolovského 1/4 maratonu

Sportovní areál ISŠTE

Jednoty 1788

Sokolov 360 01

GPS: 50.1834103N, 12.6467625E (www.mapy.cz)

Trasa Sokolovského čtvrtmaratonu

Informace, pokladna, registrační stánek

Sportovní areál ISŠTE

23. června
17:00 – 21:00 (rozšířená doba)

24. června
08:00 – 10:00

Startovné uhraďte nejpozději 21. června 2017. Pokud provedete platbu po tomto termínu, je při registraci nutné předložit doklad o zaplacení. V opačném případě budeme požadovat startovné na místě 200 Kč.

Zázemí závodu

V areálu jsou k dispozici šatny pro drobné osobní věci, WC, sprchy, občerstvení, nápoje.

Parkování v okolí.

Start, cíl, registrace Stezka skřítka Sokolníčka

Hřiště areál Bohemia
24. června
11:00 – 12:00

Startovné uhraďte nejpozději 19. června 2017. Pokud provedete platbu po tomto termínu, je při registraci nutné předložit doklad o zaplacení. V opačném případě je registrace neplatná.

Obecná ustanovení

Při prezentaci je závodník/zákonný zástupce povinen prokázat se platným úředním dokladem. Každý účastník startuje v závodech na vlastní odpovědnost a vlastní nebezpečí s vědomím možného vzniku zranění nebo škody na majetku, za které nenese pořadatel odpovědnost. Za osoby mladší 18 let zodpovídají zákonní zástupci. Pořadatel si vyhrazuje pravomoc pořizovat a užít audio, foto a video záznamy z průběhu závodů.