Registrace

Pole označená * hvězdičkou jsou povinná. Po registraci obdržíte potvrzovací e-mail s údaji k platbě. Pokud potvrzovací e-mail neobdržíte, zkontrolujte složku s nevyžádanou poštou (SPAM), či nás kontaktujte: sokolovskyctvrtmaraton@gmail.com.

Barevný běh je omezený kapacitou možných účastníků, a to maximálním počtem 800 účastníků.
Doporučujeme zvolit oblečení, u kterého nebude vadit, že se zašpiní od barev. Neručíme, že použité barvy lze vyprat. Trička s logem Barevného běhu bude možné zakoupit přímo na místě.

• Na tento e-mail Vám přijde potvrzovací zpráva s variabilním symbolem pro platbu startovného.
  • Nepovinná položka
  • Při prezenci je závodník/zákonný zástupce povinen prokázat se platným úředním dokladem. Každý účastník startuje v závodech na vlastní odpovědnost a vlastní nebezpečí s vědomím možného vzniku zranění nebo škody na majetku, za které nenese pořadatel odpovědnost. Za osoby mladší 18 let zodpovídají zákonní zástupci. Zasláním registračního formuláře uživatel prohlašuje, že souhlasí s užitím zadaných osobních údajů, a to výhradně pro potřeby pořadatele a že souhlasí s pořízením a užitím audio, foto a video záznamů z průběhu akce a případným zveřejněním na webových stránkách a sociálních sítích, které spravuje. Zejména Sokolov, Městský dům kultury Sokolov / Sokolovské infocentrum, Sokolovský ¼ maraton, Hurááá, prázdniny – mezinárodní soutěž ohňostrojů.