Barevný běh

I letos se můžete těšit na Barevný běh!

Barevný běh pořádá Městský dům kultury Sokolov, příspěvková organizace. První ročník se konal v roce 2018.

Pokud nejste zrovna maratonští nadšenci, je náš Barevný běh pro vás to pravé. Oslavte s námi léto a radujte se z pohybu v záplavě křiklavých barev, kterými Vás pokropíme. Zveme vás na trasu dlouhou cca 4 km, která povede centrem města. Závod je pro ženy, muže i děti s doporučenou dolní věkovou hranicí 12 let.

PROSÍME ÚČASTNÍKY, ABY SI NA BAREVNÝ BĚH OBLÉKLI BÍLÉ TRIČKO.

Veškeré práškové barvy, které jsou během závodu použity, jsou barvy 100% přírodní a ekologické, splňují nejnovější normy EU i USA a jsou zdravotně nezávadné, testované a neškodlivé. Jedná se o smíchaný škrob a potravinářské barvivo. Závodník je povinen chránit své zdraví, používat pouze tyto barvy, které jsou součástí startovního setu, nebo k prodeji v místě startu před závodem. Závodníkům je doporučeno použití slunečních brýlí a vyhýbání se kontaktu barev se sliznicemi a vdechování barev. Barvy jsou snadno smývatelné z oblečení, pokožky i vlasů.

Po registraci pošleme e-mail s pokyny k internetové platbě. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. Startovné pro Barevný běh je 200 Kč při platbě předem i na místě. V případě zrušení registrace startovné nevracíme.

Start, cíl Barevného běhu:

Staré náměstí, Sokolov
26.06.2021

Informace, pokladna, registrační stánek:

Vestibul MDK
25. 6. 2021

Staré náměstí
26. 6. 2021

Podmínky startu

Při registracích nebo vyzvednutí startovního balíčku budete požádáni o prokázání jednoho z následujících potvrzení:

• negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
  • negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin  (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením,
  • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání závodu, aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní, v případě aplikace jednodávkové vakcíny musí od této uběhnout nejméně 14 dní.

Obecná ustanovení:

Při prezenci je závodník/zákonný zástupce povinen prokázat se platným úředním dokladem. Každý účastník startuje v závodech na vlastní odpovědnost a vlastní nebezpečí s vědomím možného vzniku zranění nebo škody na majetku, za které nenese pořadatel odpovědnost. Za osoby mladší 18 let zodpovídají zákonní zástupci. Zasláním registračního formuláře uživatel prohlašuje, že souhlasí s užitím zadaných osobních údajů, a to výhradně pro potřeby pořadatele a že souhlasí s pořízením a užitím audio, foto a video záznamů z průběhu akce a případným zveřejněním na webových stránkách a sociálních sítích, které spravuje. Zejména Sokolov, Městský dům kultury Sokolov / Sokolovské infocentrum, Sokolovský ¼ maraton, Hurááá, prázdniny – mezinárodní soutěž ohňostrojů.