Barevný běh

Barevný běh pořádá Městský dům kultury Sokolov, příspěvková organizace. První ročník se konal v roce 2018. V roce 2020 se můžete těšit na změny! Barevný běh odstartuje v sobotu 20. června společně se Sokolovským BMW Group 1/4 maratonem týden sportu „Sokolov v teniskách“, jež zakončí tradiční akce Hurááá, prázdniny a Mezinárodní soutěž ohňostrojů v lesoparku Bohemia. Oproti proběhlým ročníkům budou mít závodníci více času na oddych a případné zaběhnutí obou běhů. Kdo před letními prázdninami najde cestu do Sokolova, neudělá chybu.

Pokud nejste zrovna maratonští nadšenci, je náš Barevný běh pro vás to pravé. Oslavte s námi léto a radujte se z pohybu v záplavě křiklavých barev, kterými Vás pokropíme. Ředitel závodu Lukáš Červený vás zve na trasu dlouhou cca 4 km, která povede centrem města. Závod je pro ženy, muže i děti s doporučenou dolní věkovou hranicí 12 let.

PROSÍME ÚČASTNÍKY, ABY SI NA BAREVNÝ BĚH OBLÉKLI BÍLÉ TRIČKO.

Veškeré práškové barvy, které jsou během závodu použity, jsou barvy 100% přírodní a ekologické, splňují nejnovější normy EU i USA a jsou zdravotně nezávadné, testované a neškodlivé. Jedná se o smíchaný škrob a potravinářské barvivo. Závodník je povinen chránit své zdraví, používat pouze tyto barvy, které jsou součástí startovního setu, nebo k prodeji v místě startu před závodem. Závodníkům je doporučeno použití slunečních brýlí a vyhýbání se kontaktu barev se sliznicemi a vdechování barev. Barvy jsou snadno smývatelné z oblečení, pokožky i vlasů.

Po registraci pošleme e-mail s pokyny k internetové platbě. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. Startovné pro Barevný běh je 200 Kč při platbě předem, 300 Kč na místě. V případě zrušení registrace startovné nevracíme.

Start, cíl Barevného běhu:

náměstí Budovatelů
20. 6. 2020

Informace, pokladna, registrační stánek:

vestibul Městského domu kultury
19. 6. 2020

náměstí Budovatelů
20. 6. 2020
08:00 – 10:00, 13:00 – 15:30

Obecná ustanovení:

Při prezenci je závodník/zákonný zástupce povinen prokázat se platným úředním dokladem. Každý účastník startuje v závodech na vlastní odpovědnost a vlastní nebezpečí s vědomím možného vzniku zranění nebo škody na majetku, za které nenese pořadatel odpovědnost. Za osoby mladší 18 let zodpovídají zákonní zástupci. Zasláním registračního formuláře uživatel prohlašuje, že souhlasí s užitím zadaných osobních údajů, a to výhradně pro potřeby pořadatele a že souhlasí s pořízením a užitím audio, foto a video záznamů z průběhu akce a případným zveřejněním na webových stránkách a sociálních sítích, které spravuje. Zejména Sokolov, Městský dům kultury Sokolov / Sokolovské infocentrum, Sokolovský ¼ maraton, Hurááá, prázdniny – mezinárodní soutěž ohňostrojů.