Barevný běh

I letos se můžete těšit na Barevný běh!

Ani letos nebude v Sokolově chybět Barevný běh! Tento pestrobarevný závod plný zábavy pořádá Městský dům kultury Sokolov, příspěvková organizace. První ročník se konal v roce 2018 a letos v roce 2023 nás čeká opět plno novinek! Závodníci si totiž užijí zcela novou trasu a vybrat si budou moci rovnou ze dvou okruhů.
Ten delší bude mít 4,5 km, kratší trasa zhruba 3 km. Pokud nejste zrovna maratonští nadšenci, je náš Barevný běh pro vás to pravé. Oslavte s námi léto a radujte se z pohybu v záplavě křiklavých barev, kterými Vás doslova zahltíme. Závod je pro ženy, muže i děti s doporučenou dolní věkovou hranicí 12 let.

PROSÍME ÚČASTNÍKY, ABY SI NA BAREVNÝ BĚH OBLÉKLI BÍLÉ TRIČKO.

Veškeré práškové barvy, které jsou během závodu použity, jsou barvy 100% přírodní a ekologické, splňují nejnovější normy EU i USA a jsou zdravotně nezávadné, testované a neškodlivé. Jedná se o smíchaný škrob a potravinářské barvivo. Závodník je povinen chránit své zdraví, používat pouze tyto barvy, které jsou součástí startovního setu, nebo k prodeji v místě startu před závodem. Závodníkům je doporučeno použití slunečních brýlí a vyhýbání se kontaktu barev se sliznicemi a vdechování barev. Barvy jsou snadno smývatelné z oblečení, pokožky i vlasů.

Po registraci pošleme e-mail s pokyny k internetové platbě. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. V případě zrušení registrace startovné nevracíme. Na místě bude také možnost zakoupení trika s logem závodu.

Start, cíl Barevného běhu:

Staré náměstí, Sokolov
24.06.2023
15:00

Startovné:

Registrace online
do 21. 6. 2023 24:00 hodin:  startovné 200 Kč

Registrace na místě 
pátek 23. 6. 2023 MDK Sokolov (náměstí Budovatelů)
17:00 – 20:00: startovné 300 Kč
sobota 24. 6. 2023 Staré náměstí Sokolov
10:00 – 14:30 startovné 300 Kč

Informace, pokladna, registrační stánek:

Vestibul MDK
23. 6. 2023
17:00 – 20:00

Staré náměstí
24. 6. 2023
10:00 – 14:30

Obecná ustanovení:

Při prezenci je závodník/zákonný zástupce povinen prokázat se platným úředním dokladem. Každý účastník startuje v závodech na vlastní odpovědnost a vlastní nebezpečí s vědomím možného vzniku zranění nebo škody na majetku, za které nenese pořadatel odpovědnost. Za osoby mladší 18 let zodpovídají zákonní zástupci. Zasláním registračního formuláře uživatel prohlašuje, že souhlasí s užitím zadaných osobních údajů, a to výhradně pro potřeby pořadatele a že souhlasí s pořízením a užitím audio, foto a video záznamů z průběhu akce a případným zveřejněním na webových stránkách a sociálních sítích, které spravuje. Zejména Sokolov, Městský dům kultury Sokolov / Sokolovské infocentrum, Sokolovský ¼ maraton, Hurááá, prázdniny – mezinárodní soutěž ohňostrojů.