Barevný běh

I letos se můžete těšit na Barevný běh!

Barevný běh pořádá Městský dům kultury Sokolov, příspěvková organizace. První ročník se konal v roce 2018.

Pokud nejste zrovna maratonští nadšenci, je náš Barevný běh pro vás to pravé. Oslavte s námi léto a radujte se z pohybu v záplavě křiklavých barev, kterými Vás pokropíme. Zveme vás na trasu dlouhou cca 4 km, která povede centrem města. Závod je pro ženy, muže i děti s doporučenou dolní věkovou hranicí 12 let.

PROSÍME ÚČASTNÍKY, ABY SI NA BAREVNÝ BĚH OBLÉKLI BÍLÉ TRIČKO.

Veškeré práškové barvy, které jsou během závodu použity, jsou barvy 100% přírodní a ekologické, splňují nejnovější normy EU i USA a jsou zdravotně nezávadné, testované a neškodlivé. Jedná se o smíchaný škrob a potravinářské barvivo. Závodník je povinen chránit své zdraví, používat pouze tyto barvy, které jsou součástí startovního setu, nebo k prodeji v místě startu před závodem. Závodníkům je doporučeno použití slunečních brýlí a vyhýbání se kontaktu barev se sliznicemi a vdechování barev. Barvy jsou snadno smývatelné z oblečení, pokožky i vlasů.

Po registraci pošleme e-mail s pokyny k internetové platbě. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. V případě zrušení registrace startovné nevracíme. Na místě bude také možnost zakoupení trika s logem závodu.

Start, cíl Barevného běhu:

Staré náměstí, Sokolov
25.06.2022

Startovné:

Registrace online
do 22. 6. 2022 24:00 hodin:  startovné 200 Kč

Registrace na místě
pátek 24. 6. 2022 MDK Sokolov (náměstí Budovatelů)
17:00 – 20:00:  startovné 200 Kč
sobota 25. 6. 2022 Staré náměstí Sokolov
10:00 – 13:00:  startovné 200 Kč
13:00 – 14:00:  startovné 400 Kč

Informace, pokladna, registrační stánek:

Vestibul MDK
24. 6. 2022

Staré náměstí
25. 6. 2022

Podmínky startu

Závod se uskuteční v souladu s aktuálními vládními nařízeními platnými v den konání.

Obecná ustanovení:

Při prezenci je závodník/zákonný zástupce povinen prokázat se platným úředním dokladem. Každý účastník startuje v závodech na vlastní odpovědnost a vlastní nebezpečí s vědomím možného vzniku zranění nebo škody na majetku, za které nenese pořadatel odpovědnost. Za osoby mladší 18 let zodpovídají zákonní zástupci. Zasláním registračního formuláře uživatel prohlašuje, že souhlasí s užitím zadaných osobních údajů, a to výhradně pro potřeby pořadatele a že souhlasí s pořízením a užitím audio, foto a video záznamů z průběhu akce a případným zveřejněním na webových stránkách a sociálních sítích, které spravuje. Zejména Sokolov, Městský dům kultury Sokolov / Sokolovské infocentrum, Sokolovský ¼ maraton, Hurááá, prázdniny – mezinárodní soutěž ohňostrojů.