Barevný běh

Z důvodu nařízení vlády a vedení města Sokolova se Barevný běh 2020 odkládá. Náhradní termín budeme včas avizovat. Zaplacené registrace budou převedeny na tento termín. Děkujeme za pochopení.

Barevný běh pořádá Městský dům kultury Sokolov, příspěvková organizace. První ročník se konal v roce 2018. V roce 2020 se můžete těšit na změny! Barevný běh odstartuje v sobotu ??? společně se Sokolovským BMW Group 1/4 maratonem týden sportu „Sokolov v teniskách“, jež zakončí tradiční akce Hurááá, prázdniny a Mezinárodní soutěž ohňostrojů v lesoparku Bohemia. Oproti proběhlým ročníkům budou mít závodníci více času na oddych a případné zaběhnutí obou běhů. Kdo před letními prázdninami najde cestu do Sokolova, neudělá chybu.

Pokud nejste zrovna maratonští nadšenci, je náš Barevný běh pro vás to pravé. Oslavte s námi léto a radujte se z pohybu v záplavě křiklavých barev, kterými Vás pokropíme. Ředitel závodu Lukáš Červený vás zve na trasu dlouhou cca 4 km, která povede centrem města. Závod je pro ženy, muže i děti s doporučenou dolní věkovou hranicí 12 let.

PROSÍME ÚČASTNÍKY, ABY SI NA BAREVNÝ BĚH OBLÉKLI BÍLÉ TRIČKO.

Veškeré práškové barvy, které jsou během závodu použity, jsou barvy 100% přírodní a ekologické, splňují nejnovější normy EU i USA a jsou zdravotně nezávadné, testované a neškodlivé. Jedná se o smíchaný škrob a potravinářské barvivo. Závodník je povinen chránit své zdraví, používat pouze tyto barvy, které jsou součástí startovního setu, nebo k prodeji v místě startu před závodem. Závodníkům je doporučeno použití slunečních brýlí a vyhýbání se kontaktu barev se sliznicemi a vdechování barev. Barvy jsou snadno smývatelné z oblečení, pokožky i vlasů.

Po registraci pošleme e-mail s pokyny k internetové platbě. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. Startovné pro Barevný běh je 200 Kč při platbě předem, 300 Kč na místě. V případě zrušení registrace startovné nevracíme.

Start, cíl Barevného běhu:

náměstí Budovatelů
???

Informace, pokladna, registrační stánek:

vestibul Městského domu kultury

náměstí Budovatelů
08:00 – 10:00, 13:00 – 15:30

Obecná ustanovení:

Při prezenci je závodník/zákonný zástupce povinen prokázat se platným úředním dokladem. Každý účastník startuje v závodech na vlastní odpovědnost a vlastní nebezpečí s vědomím možného vzniku zranění nebo škody na majetku, za které nenese pořadatel odpovědnost. Za osoby mladší 18 let zodpovídají zákonní zástupci. Zasláním registračního formuláře uživatel prohlašuje, že souhlasí s užitím zadaných osobních údajů, a to výhradně pro potřeby pořadatele a že souhlasí s pořízením a užitím audio, foto a video záznamů z průběhu akce a případným zveřejněním na webových stránkách a sociálních sítích, které spravuje. Zejména Sokolov, Městský dům kultury Sokolov / Sokolovské infocentrum, Sokolovský ¼ maraton, Hurááá, prázdniny – mezinárodní soutěž ohňostrojů.