Sokolovský BMW Group 1/4 maraton

Sokolovský BMW Group 1/4 maraton pořádá Městský dům kultury Sokolov, příspěvková organizace. Generálním partnerem závodu se již podruhé stala společnost BMW Group. První ročník se konal v roce 2014 a rok od roku nabývá na oblíbenosti běžců nejen z české krajiny. V roce 2021 se můžete těšit na změny! Sokolovský BMW Group 1/4 maraton odstartuje v sobotu 19.06. Kdo před letními prázdninami najde cestu do Sokolova, neudělá chybu.

Běžecký závod je vyhledávanou sportovní událostí v regionu. Převážně rovinná trasa o délce kolem 10 km povede nově hlavně centrem města. Závodníci si tak mohou užít podporu přihlížejících fanoušků i náhodných kolemjdoucích. Sokolovský BMW Group 1/4 maraton je pro ženy i muže s doporučenou dolní věkovou hranicí 16 let. Start v 17 hodin.

Po registraci pošleme e-mail s pokyny k internetové platbě. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. Startovné pro Sokolovský BMW Group 1/4 maraton  je 300 Kč (200 Kč, zvolíte-li možnost bez trička) při platbě předem. Při platbě na místě je startovné o 100 Kč vyšší.

Plánovaný 1/2 maraton byl zrušen z technických důvodů. Děkujeme za pochopení.

Start, cíl Sokolovského BMW Group 1/4 maratonu:

19.06.2021
náměstí Budovatelů
Sokolov 360 01
GPS: 50.1805183N, 12.6451067E (www.mapy.cz)

Trasa:

Zázemí závodu:

V areálu jsou k dispozici šatny pro drobné osobní věci, WC, sprchy, občerstvení, nápoje.
Parkování v okolí.

Informace, pokladna, registrační stánek:

MDK Sokolov (náměstí Budovatelů)
pátek 18. 6. 2021

sobota 19. 6. 2021

Vyhlášení výsledků:

náměstí Budovatelů
19.06.2021
18:30
Případné protesty vůči výsledkům závodu je nutno uplatňovat ihned po jejich zjištění u pořadatelů.

Podmínky startu

Při registracích, případně vyzvednutí startovního balíčku, budete požádáni o prokázání jednoho z následujících potvrzení:

• negativní RT-PCR test starý nejvýše 7 dní,
    • negativní POC (tzv. antigenní) test starý nejvýše 72 hodin  (lze prokázat potvrzením zaměstnavatele o provedení samotestu či čestným prohlášením – viz příloha),
    • doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než  180 dnů přede dnem konání čtvrtmaratonu,
    • aplikaci alespoň první dávky očkování proti covidu-19, přičemž od této dávky musí uběhnout nejméně 22 dní, v případě aplikace jednodávkové vakcíny musí od této uběhnout nejméně 14 dní.
      ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ KE STAŽENÍ

Obecná ustanovení:

Při prezentaci je závodník/zákonný zástupce povinen prokázat se platným úředním dokladem. Každý účastník startuje v závodech na vlastní odpovědnost a vlastní nebezpečí s vědomím možného vzniku zranění nebo škody na majetku, za které nenese pořadatel odpovědnost. Za osoby mladší 18 let zodpovídají zákonní zástupci. Zasláním registračního formuláře uživatel prohlašuje, že souhlasí s užitím zadaných osobních údajů, a to výhradně pro potřeby pořadatele a že souhlasí s pořízením a užitím audio, foto a video záznamů z průběhu akce a případným zveřejněním na webových stránkách a sociálních sítích, které spravuje. Zejména Sokolov, Městský dům kultury Sokolov / Sokolovské infocentrum, Sokolovský ¼ maraton, Hurááá, prázdniny – mezinárodní soutěž ohňostrojů.