Čtvrtmaraton 10 546,25 m dlouhá trať, převážně po asfaltu. Start ve 1330 hod, v…

[ad_1]

Čtvrtmaraton

10 546,25 m dlouhá trať, převážně po asfaltu. Start ve 1330 hod, všechny kategorie najednou. Povinná internetová registrace nejpozději do 15. 6. 2014. Na Vámi uvedený email Vám zašleme veškeré informace včetně čísla účtu pro zaslání startovného. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. Výdej startovních čísel 20. 6. od 1800 do 2000, 21. 6. 2014 od 800 do 1200 v prostorách startu (sportovní hala ISŠTE). Závodu se účastní "tempaři", kteří mají k sobě připevněný heliový balónek. Pokud se ho budete držet, víte v jakém čase doběhnete do cíle.

Červený balónek "běžím za 45´"
Modrý balónek "běžím za 50´"
Zelený balónek "běžím za 55´"
Žlutý balónek "běžím za 1 hodinu"
Oranžový "debatní " balonek "běžím za 80 min" ponese náš místostarosta Láďa Sedláček.
Startovné se nevrací, v případě neúčasti bude celá částka poukázána na účet ambulantní sociální služby „Žirafa“. Startovné 80,- Kč na osobu, ve startovném je číslo s integrovaným čipem (závodník si jej ponechá) a 20,- Kč za každého startujícího bude poukázáno na účet ambulantní sociální služby "Žirafa". Každý závodník startuje na vlastní nebezpečí.

Závod šílenců – rozhodněte se, jakým netradičním způsobem budete absolvovat celý čtvrtmaraton. Fantazii se meze nekladou (máme již přihlášeného borce, který poběží v ploutvích, další v hokejové výstroji, dvojice na sáňkách) – do „vzkaz pořadateli“ napište stručně svou představu, popřípadě na makroinvest@centrum.cz vše podrobně popište a uveďte telefonní číslo, v případě potřeby vše zkonzultujeme individuálně. Pro každého, kdo trať dle podmínek úspěšně absolvuje, čeká odměna.

[ad_2]

Otevřít původní příspěvek na Facebooku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.