In memoriam Oskar Absolventský ročník 2009 Gymnázia Sokolov chce v letošním S…

In memoriam Oskar

Absolventský ročník 2009 Gymnázia Sokolov chce v letošním Sokolovském 1/4 maratonu vzdát hold profesorovi Honzovi Osičkovi, který na gymnáziu učil od roku 1985. Pedagog, zvaný Oskar, nás navždy opustil 26. 8. 2015. Jeho bývalá třída 8. A uctí památku výjimečného člověka štafetovým během.

„Oskar, náš Náčelník, sice zemřel před 10 měsíci, ale síla a energie jeho osobnosti mezi námi zůstává v podobě našeho přátelství, na němž má svůj velký podíl. Měl nás rád a zajímal se o nás, i když jsme byli z gymplu dávno pryč. Teď, když je pryč on, dáme mu najevo, že i my ho máme navždycky rádi a vzpomínáme na něj. A čím jiným udělat radost sportovci a tělocvikáři než sportem?“
8.A, Oskarovi borci

Zůstala-li i Vám na něj vzpomínka, přihlašte sebe PŘÍMO na https://sokolovskyctvrtmaraton.cz/prihlasky BĚŽÍM ZA OSKARA nebo svůj tým na ŠTAFETOVÝ BĚH na e-mail: ladislav.sedlacek@mdksokolov.cz DĚKUJEME ZA SDÍLENÍ