Areál lesoparku Bohemia oživily pop-rockové melodie už v pátek. V 18 hodin zahájila skupina Ben Dover, kterou následovali Eternal Fire, DiCaprio a vrcholem bylo hudebně vyzrálé a chytlavé vystoupení Milana Peroutky a jeho Perutí. V sobotu se podium na Bohemii a publikum pod ním od 16 hodin vlnily za rytmu kapel Kolband, The Wild Roots, Depeche Mode Revival, nebo šumperských muzikantů, kteří si říkají O5@Radeček. A se svým pestrým repertoárem přimašírovali také Bohemian Marching Band MDK Sokolov. Jednotlivými vystoupeními provázel moderátor Miloš Knor, který nahradil původně angažovaného Lukáše Pavláska, který ovšem pro nemoc nemohl vystoupit.
Velký aplaus a celkem jednoznačné rozuzlení přinesla velkolepá soutěž ohňostrojů, ve které se tentokrát utkaly týmy z České republiky, Slovenska, Polska a Německa. Trofej diváci vytleskali do Bratislavy pro Igora Neumanna a jeho team z Pyron FireWorks. Vzrušující a super! Skloňovali návštěvníci vítěznou ohňostrojovou show. Pan Neumann se zábavné pyrotechnice věnuje 30 let. Získané ceny už ani nepočítá. Naposledy trofej přivezl z Polska. „To je pozdrav pre Sokolov“, pojmenoval své vystoupení po převzetí poháru.